Jak na křeče v nohou.

Bolesti v lýtku, stehně nebo chodidle se často objevují v noci. Jednoduchá rada: masírujte postiženou část, pokud máte křeče v chodidle, ohýbejte razantně chodidlo prsty k sobě a současně vystrčte patu od těla. Křeče mouhouvitamínu E a hořčíku. Jestliže se křeče pravidelně vracejí, doporučujeme navštívit lékaře.

Pedikúra Hana kvisová

Komentáře

  1. často mě chytají křeče do stehen,ale pouze při chůzi dolů ze schodů nebo s kopce,fakt si nevim rady hořčík mi nezabral,začal jsem mít po něm srdeční aritmii….poradí někdo?

  2. posledni dobou me trapi krece do stehen a to dosti silne predevsim v noci poradite mi

  3. Dobry den. Dneska jsem byla porve na manikure, vzdy jsem nato stacila sama, ale pro bolesti v kycli mne to uz nejde. CHtela bychom se zeptat jestli je v poratku ,ze jsem odchazela s dirkou v noze ktera az do vecera krvacela byl tam otlak ne kuri oko. A pri doslapnuti docela jemne bolestive. Byl postup pedikerky v poratku ? dekuji za odpoved. Anna.

  4. Dobrý den, jen podle popisu je takřka nemožné skutečně zodpovědně posoudit, zda byl zákrok v pořádku.

  5. Dobrý den,
    delší dobu jsem měla občasné křeče v levém ukazováku u nohy…Projevovaly se tím, že se mi ukazovák stáčel pod prostředníček a nešel vůbec narovnat. Boles mi vystřelovala až nad malíček…Dnes jsem tento problém odstraňovala přes 15 minut, pokaždé, když se zdálo, že křeč odešla, tak se opět ihned vrátila…Chtěla bych se tímto zeptat, čím to může být způsobené…Děkuji Klára

  6. Dobrý den ,chtěla bych se Vás zeptat na křeče ve stehnech )zezadu) je mi 55let a časo mě chytají křeče hlavně když jsem v klidu nebo když spim .pracuji v 12ti hodinovém nepřetržitém provozu a jsem stále na nohou.uživám hořčík šumivé tablety a ráda bych věděla co bych měla ještě dělat . Beru léky na vysoký kr.tlak LOZAP a na cukrovku ránoGLIMEPIRID MYLAN večer METFORMIN-TEVA 850mg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *