Kontakty

Pedikúra Brno Hana Kvisová

Telefon: 608 749 888
E-mail: pedikura@kvisova.cz

Provozovna:
Poliklinika Horníkova 34, 1. patro
628 00 Brno Líšeň
IČ: 76018351

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 12. 12. 2007 (ev. č. 370200-825534107)
Evidující úřad: Magistrát města Brna

Otevírací doba pro objednané zákazníky:

Pondělí až čtvrtek od 8.00 do 18.00 hod. pro objednané klienty.
Pátek od 8.00 do 14.00 hod. pro objednané klienty.

Důležité informace k provozu Pedikúra Hana Kvisová

Objednávky přijímáme telefonicky. V případě potřeby je možné využít e-mail nebo kontaktní formulář (např. pokud jste zrovna v zahraničí a podobně). Pokud Vám nezvedáme telefon, právě ošetřujeme klienta. Zavoláme Vám zpátky v nejbližším možném čase (max. do 60 minut).

V případě, že jste se objednali a nebudete moci v domluveném termínu přijít, je třeba se telefonicky co nejdříve domluvit na jiný termín,  nejpozději však 4 hodiny před původně dohodnutým termínem. Pokud si včas nezajistíte náhradní termín, může Vám být při příští návštěvě odmítnuto ošetření, případně požadována úhrada celé ceny za ošetření na které jste se bez omluvy nedostavili.

Vždy prosím dodržujte čas, na který jste objednáni. Akceptujeme zpoždění nejvýše 10 minut. Při delším zpoždění jsme nuceni čas ošetření adekvátně zkrátit, případně klienta odmítnout.

Především v letních měsících se objednávejte s dostatečným časovým předstihem tak, abychom byli schopni vybrat z volných termínů takový, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Pedikúra Brno MHD autobus

Cesta MHD
Zastávka autobusů MHD č. 78 a 55 – Podbělová – několik málo kroků od polikliniky Horníkova 34.

parkování

Cesta autem
Při cestě autem můžete využít parkoviště s dostatkem parkovacích míst přímo u polikliniky Horníkova 34. Některé dny, především v dopoledních hodinách se může stát, že na parkovišti před poliklinikou nenaleznete volné parkovací místo. V těchto případech je možné zaparkovat na parkovišti na ulici Molákova u vchodů 2, 4, 6. (cca. 100m od vchodu do polikliniky).

Pedikúra Brno Hana Kvisová na mapě

Kontaktní formulář