Chytrá houba léčí plísně na nohou.

Houba, která pomáhá léčit plísňová onemocnění se jmenuje pythium oligardum. Mírní potíže způsobené lupénkou, diabetickou nohou či plísněmi na kůži a nehtech. Dá se říct že požírá mikroorganismy, které problémy způsobují. Nejlepší efekt má v počátečních stádiích plísňových onemocnění nohou. Chytrá houba parazituje na jiných plísních, kvasinkách a houbách. Když je zlikviduje sama se vytratí. Přípravky s chytrou houbou proti plísním pořídíte v lékárně cca. od 250,- do 400,- Kč.

Pedikúra Hana kvisová

Komentáře

  1. Plísně jsou nekonečné. Rády se vracejí a pokaždé se člověka drží, jako klíště… A když se jich chcete zbavit, trvá to pěkně dlouho. Poměrně účinné jsou octové koupele, výplachy apod., dále desinfekce povrchů, třeba vany, podlahy v koupelně apod., některé masti a curenzym, na podporu imunity. Tato kombinace může být účinná, pokud ji dodržujete a pokud dbáte na zvýšenou hygienu.

  2. Společnost je promořená plísněmi jak kůže nohou, tak i nehtů. Ty druhé se léčí nesmírně obtížně a dlouho. Léčba je důležitá, osobně se přikláním k užití mastí z lékárny, na nehty sady na nehty a roztoky, ale chytrá houba je jistě velmi vhodný doplněk, protože samy masti nemusí mít 100% účinnost. Plísně si zvyknou. Důležitá je prevence a té se společnosti nedostává. Zodpovědnost za druhé. Znalosti, kde k plísni lze přijít a jak se tomu vyhnout…

  3. Chytrá houba opravdu pomáhá. Nejen na plísně, ale i kvasinku. Mám velmi dobrou zkušenost s preparátem Feel fresch, a také ustní vodou od chytré houby.
    Je to opravdový zázrak- funguje.
    Tady v Čechách je o polovinu levnější než na Slovensku.

    Dovi Janka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *